Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hem de "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde mevsim geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli birleşik şeyle ilişkilendirdiği benzer duruma birlikte gelir. proteinler - aynı küme bu özge bu Anabolizanlar, üçüncü ekip anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere ancak eşanlamlı olduğunu düşünür. Birçok zat düşüncesince "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap basit okunuşu engelsiz - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler kendince neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, bir anabolizmin ilmî tek kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - güçlü organizmada, hücre ve dokuların strüktürel parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih tek dizi kimyevi süreçtir, mudil moleküllerin erke birikimi ile daha olağan olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz bayağı bir ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yayan maddedir. Örneğin, aynı semiz doku kendince - anabolikler fırın ürünleri, zengin yiyecekler, durgun müşterek ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, aynı kas doku meydana getirmek özgü anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon faal preparatlardır. Ancak bir hayli varlık geliştiricisi düşüncesince bu kavramlar yalnızca tek nosyon hakkında muteber - steroidler. Sporcular türünden kullanıldığında, kas ağırlığı okunuşu gücünde fazla ekonomik artışlar sağlarlar. Başlangıçta ilaç maksadıyla yapılmışlardır, bu nedenle tek takım müspet nitelikler Bu Sayfada vardır. Bu preparatların bir tikel özgür satış ayrılmış yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit beden geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler genellikle büsbütün yasal preparatlardır. Bu siteye göz atabilirsiniz Her zamanki yiyecekler haricinde, bu nosyon vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Bu Siteyi Ziyaret Edin Anapolon canlı anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen öbür kimi preparatlar. başkaca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - fiziki aktiviteyi arttıran kişiler için spesiyal olarak üretilen maddeler çoklukla toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere daha ziyade yokluk duymasına oluşturan olmakta, ancak sporda daha önemli sonuçlar elde etmelerine muin olmaktadır.

Ve döl eşi problem burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin ehliyetli eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele bir kez spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna im ettiğini ve her hâlükârda "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz geçmiş zaman okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?”

Leave a Reply

Gravatar